Přihlášení na workshop Cajon a Acappella zpěv

Děkujeme za Váš zájem. Po kliknutí na odkazy níže je možné vyplnit přihlášky na následující workshopy. Pokud máte zájem o oba workshopy, vyplňte prosím obě přihlášky. Workshopy je možné bez problému absolvovat oba :-).

PŘIHLÁŠKA JE PLATNÁ PO PŘIPSÁNÍ POPLATKU NA NÁŠ ÚČET. Platební pokyny jsou na konci přihlášky a přijdou Vám do e-mailu spolu s kopií vyplněné přihlášky.

Více info o workshopech ZDE.

Případné nejasnosti lze řešit s Alenou Schernstein na info@studiokokos.cz nebo telefonu +420 774 254 243.


 

Po kliknutí na obrázek se dostanete na přihlášku na Workshop Cajonu:


 

Po kliknutí na obrázek se dostanete na přihlášku na Workshop Acappella zpěvu PRO JEDNOTLIVCE

(Vyplní ti, kteří se přihlašují bez vlastního hudebního uskupení, nemají tedy nikoho s kým by pracovali na již předem připravených písních. Z těchto účastníků bude vytvořen sborový útvar, se kterým secvičí píseň/písně.):


 

Po kliknutí na obrázek se dostanete na přihlášku na Workshop Acappella zpěvu PRO HUDEBNÍ USKUPENÍ, KAPELY

(Za kapelu/uskupení vyplňujete jednu přihlášku. K vyplnění potřebujete od ostatních členů znát tyto náležitosti: Jméno, příjmení, datum narození, telefonní číslo, e-mail, volbu jídla k sobotnímu obědu: Koprová omáčka, vejce, brambor (+0 Kč); Svíčková omáčka, houskový knedlík (+30 Kč); Vepřový řízek, brambor (+30 Kč); Polévka – vývar (+ 29 Kč) Ano/Ne. Na jednu skupinovou přihlášku lze vyplnit max. 6 členů, minimálně 2. Pokud Vaše uskupení obsahuje více než 6 členů, prosím vyplňte buď další přihlášku pro skupiny nebo jednotlivce dle toho, kolik členů potřebujete doplnit. Do poznámek prosím připište, že patříte k sobě :-). Děkujeme.) :