Annie Pity Škodová

Annie se specializuje na hru na klavír, ukulele a zpěv. Vede Sbor studia kokos.

S žádostí o hodiny u Annie v níže uvedených časech, kontaktujte přímo ji na uvedeném telefonním čísle. Děkujeme.

Ceny lekcí naleznete zde.

Annie Pity Škodová +420 721 016 281

Muzikantský životopis:

Pod uměleckým pseudonymem Annie Pity tvořím a prezentuji svou autorskou tvorbu. Hudbu skládám od střední školy, vystupovat se svými písněmi jsem začala v roce 2016.

Mám absolvované dva cykly ZUŠ, po ukončení těchto cyklů jsme i nadále navštěvovala hudební školu a vzdělávala se ve hře na klavír jako dospělý žák. I na VŠ jsem po dobu tří semestrů navštěvovala nepovinné hodiny klavíru. Na střední škole jsem spoluzaložila pěvecký sbor a byla jeho korepetitorka a aranžérka. Během studií na VŠ jsem dále pomáhala aranžovat skladby pro komorní sbor při ZUŠ, ze kterého se stala acapella skupina, ve které stále působím jako aranžérka známých popových skladeb do acapella úprav.

V letech 2015 – 2017 jsem vedla kroužky klavíru na základních školách v Liberci. Od školního roku 2017/2018 učím v hudebním studiu Kokos v Jablonci nad Nisou zpěv a hru na klavír a ukulele. Tento rok jsem začala působit i v pěveckém sboru studia Kokos.

Minulý rok jsem se zúčastnila pěvecké soutěže Porta a postoupila do republikového finále.

Každoročně se účastním pouličního umění v Liberci, které pořádá knihkupectví Fryč, kde jsem v roce 2016 vystoupila na svém prvním openmicu. Letos v březnu jsme vystoupila jako hlavní host. Zde mám stálejší angažmá ve formě koncertů a pouličních hraní.

Minulý rok jsem začala vést soukromé hodiny hudby a angličtiny.

V červnu 2019 jsme vydala svůj první singl Be Mine. https://www.youtube.com/watch?v=nFJnN80k5lw

Krátký záznam z koncertu u Fryče 6.6. 2019 https://www.youtube.com/watch?v=ZHE4Yncnw_Q

Mým cílem je vedení žáků tak, aby je hudba bavila. Snažím se ke každému žákovi přistupovat individuálně. Skladby vybíráme společně, snažím se vždy vybrat to, co je žákům nejbližší. Výhrou pro mě je, když student chodí rád na hodiny, rozvíjí svůj talent a překonává sám sebe, ne, protože musí, ale protože sám chce. 🙂