Letní tábor hudební

Letošní tábor 2024 bude probíhat již tradičně Rakousech
V TERMÍNU 18. – 23. 8. 2024

LZE SE PŘIHLÁSIT JAKO NÁHRADNÍK ZDE: !!!PŘIHLÁŠENÍ MOŽNÉ ZDE!!!

Nebojte se vyplnit přihlášku i teď – doplňujeme poslední místečka a nikdy nevíte, zda někdo neodpadne… 😉

!!!PŘIHLÁŠENÍ MOŽNÉ ZDE!!!

A zde si můžete prohlédnout FOTKY a VIDEA z minulých táborů.

 

O CO VLASTNĚ JDE?

Organizujeme letní tábor pro děti a mládež do 18 let. Celý týden probíhají individuální i skupinové hudební semináře různých druhů i náročností. Z minulých ročníků máme ověřeno, že ve společnosti do 30 dětí mohou vzniknout zajímavé hudební projekty.

Cílem našeho připraveného programu je celkové zdokonalení našich svěřenců v hudebních oblastech, ve kterých se pohybujeme, nalezení nových kamarádů a případně i vznik nových kapel. Dalšími poznatky z hudebního tábora jsou základy technického zajištění – tedy “zvukařiny”. Zájemci mohou vyzkoušet zvukařskou práci a všichni účastníci budou zkoušet svá vystoupení na mikrofony a zvukový aparát, který je celý týden k dispozici.

Mezi muzikantskou práci bude zařazena i spousta her pro zasmání, odreagování a poznání sama sebe i ostatních. Závěrem našeho programu bude připravený koncert pro rodiče a známé. Měly by zaznít nové, nebo alespoň nově upravené písně, určitě i jedna společná sborová píseň.

 

Pro rodiče a širší okolí proběhne v pátek závěrečný koncert, kterým bude tábor pro děti ukončen.

KDY:
Neděle 18.8. –  pátek 23. 8. 2023. Nástup v neděli okolo 17 hod do tábora.

Páteční koncert bude cca od 16:00 (bude upřesněno, včetně místa konání), konec a předání dětí proběhne v pátek po koncertě cca v 18:00.

KDE:
Chatky Český Ráj,
Rakousy 49,
511 01 Turnov

GPS: 50.6197997N, 15.1799086E

Více info zde: www.chatkyceskyraj.cz

ZA KOLIK:

4200,- pro pravidelné návštěvníky hudebního Studia Kokos (ti co mají vyplněné kontaktní listy)

4700,- pro ostatní zájemce

Číslo účtu: 2400531774/2010
VS: 180824
Vzkaz pro příjemce: jméno účastníka

V ceně je ubytování v chatkách se sociálním zařízením na hlavní budově, strava 4x denně, celodenní pitný režim, veškeré hudební semináře a hodiny, zvuková aparatura, pomůcky, památná trička.
Přihláška na tábor je platná po zaslání zálohy 2000,- Kč (nebo celé částky). Zbylá částka stačí při nástupu na tábor (v hotovosti). Záloha je nevratná, z existenčních důvodů celého tábora.

CO S SEBOU:
Spacák + polštář, pyžamo, věci pro osobní hygienu + ručník, repelent, opalovací krém, obuv do společných sprch, lahev na pití, batůžek, psací pomůcky, sešit, hudební nástroj, noty, zpěvníky (pokud máte), oblečení a obuv: k ohni, na koncert, sportovní na výlet a případně na lehčí běhací hru, plavky.

Nezapomeňte přibalit: Lékařský posudek (potvrzení od pediatra, že se dítě smí zůčastnit LT – platnost 2 roky), bezinfekčnost (podepisuje rodič, posíláme před akcí mustr e-mailem), kartičku pojišťovny (stačí kopie, kterou odevzdáte při předávání dětí vedoucím), roušku (dle aktuální epidemické situace).

LZE SE PŘIHLÁSIT JAKO NÁHRADNÍK ZDE: !!!PŘIHLÁŠENÍ MOŽNÉ ZDE!!!