Indiáni z Vítova – příměstský tábor

Již 14. ročník příměstského tábora Indiáni z Vítova otevírá přihlašování a nabízí letní dobrodružství v malé indiánské vesničce na kopci v Jablonci nad Nisou – na Dobré Vodě.

Kdo máte chuť zahrát si na indiány, zasoutěžit si v prostředí divokého západu (přitom přímo v Jablonci nad Nisou), najít si nové kamarády a užít si spoustu legrace, neváhejte se přihlásit! Těšíme se na staré známé, ale i nové tváře :-).

!!!Nově!!! Otvíráme miniindiánský kemp a nabíráme zájemce, kteří jsou zvyklí chodit do MŠ ve věku od 4-6 let. Budeme si hrát, tvořit a zažívat dobrodružství v malé skupince do 8 dětí – místa jsou tedy omezená a není jich mnoho! 

Koukněte na video z výročního 10. běhu Indiánů z Vítova před malou pauzou s našimi dětmi: Video 10 ročník tábora “Indiáni z Vítova”

PŘIHLÁŠENÍ ZDE –  ti co mají za sebou 1. třídu (7 – 12 let)

Miniindiáni jsou obsazení, ale lze se přihlásit jako náhradník, kdyby někdo odpadl 😉 NÁHRADNÍCI ZDE miniindiáni – děti navštěvující školku (4 – 6/7 let)

KDE: Naše celotýdenní zázemí budeme mít v indiánské vesnici na Dobré Vodě, vedle vyhlídky u srubu a v blízkém okolí.  Autem lze zastavit na horní stanici vleku a projít lesem cca 50m.

KDY: 22.-26.7.2024 Každý den se na děti budeme těšit od (7:30) 8:30 – 16:30 h. Od 7:30 – 8:30 lze do tábora přivážet děti, příjezd před 8:30 prosíme nahlásit předem.

PRO KOHO: Program je tvořen pro děti, které mají za sebou minimálně 1. třídu, tedy 7-12 let. Skupinka miniindiánů je určena dětem, které navštěvují MŠ a jsou tedy zvyklé zvládnout den (či půlden) bez rodičů ve věku od 4 – 6/7let (v případě odkladu).

CO SE BUDE DÍT: Pro přibližně 25 dětí je připraven pestrý program na celý týden. Tématické vyrábění, mnoho soutěživých her, za které budou sbírat body pro svůj kmen. Indiáni se vydají na dobrodružné výpravy třeba na lov bizona, vyzkouší si rytmiku a indiánské bubnování, naučí se vázat uzle, střelbu z luku a vzduchovky, svezou se na oslíkovi a mnoho dalšího. Dokonce stihnou i nacvičit krátké divadlo pro rodiče, které předvedou v pátek po ukončení tábora, prosím počítejte tedy v pátek s nějakým časem navíc :-). Miniindiáni tvořit nejen s přírodninami, bubnovat, chodit na krátké výpravy v okolí tábora a zkoumat lesy a louky, hrát hry, tancovat a zpívat, svezou se na oslíkovi, vystřelí si z luku či občas vypomůžou velkým dětem v kmenové celotáborové hře.

NAŠE DALŠÍ MOŽNOSTI: V táboře v tee-pee lze přespat. Jakýkoli malý indián ale bude potřebovat svůj doprovod. Na přespání Vám rádi poskytneme tee-pee (po předchozí domluvě – místa jsou omezena!), či lze využít vlastní stan a my se budeme těšit na nové tváře u večerního ohně. Možnost přespání bude JEDEN PŘEDEM URČENÝ DEN na zodpovědnost zákonných zástupců, kdy dítě bude mít vlastní dozor na dobu mimo program příměstského tábora, tj. od 16:30 – min 7:30 následujícího dne. Podle počasí budeme nabízet přespání se stezkou odvahy a filmem z loňského roku buď ze středy na čtvrtek, nebo ze čtvrtka na pátek.

Hned vedle tábořiště mají výběh dva oslíci, je tedy velice pravděpodobné, že se s nimi potkáme i častěji, než pouze na svezení.

V CENĚ: Každý den: oběd , 2x svačina, celý den pitný režim, pomůcky na program, odměny, zázemí indiánské vesnice a zkušení indiánští náčelníci. Přespání v táboře. (Na celodenním výletě je oběd řešen vydatnější svačinou).

ZA KOLIK: 3500,-/ indián celý den (2500,- miniindián, přihlášený jen na dopoledne 8:30 – 12:30h). Pro předškoláky a prvňáky máme podporu města Jablonce n/N. Cenu lze snížit i přiložením ruky k dílu při stavbě a bourání tábora – po dohodě předem! Nevratná záloha je 1 500,-/indiána.

PŘIHLÁŠKA: Přihlásit se můžete elektronicky ZDE – 7-12 let a ZDE NÁHRADNÍCÍ miniindiáni 4-6let. Miniindiáni jsou obsazení, ale lze se přihlásit jako náhradník, kdyby někdo odpadl 😉 Přihláška je platná až po připsání zálohy na náš účet. Děkujeme za pochopení.

BUDEME VDĚČNÉ ZA POMOC PŘI STAVBĚ A BOURÁNÍ TÁBORA (víkendy před i víkend po akci máme pro tyto účely zarezervovaný).

ZDE Video z roku 2022 na Youtube

(Video z loňského běhu bude mít premiéru na letošním táboře v den přespvání)

ZDE FOTKY z Indiánského tábora z roku 2023