Indiáni z Vítova – příměstský tábor

Naše vlastní děti nám dorostly (alespoň některé) do táborových let a tak po malé pauze znovu poběží druhý příměstský tábor Indiánů z Vítova, celkově již 13. ročník!

Kdo máte chuť zahrát si na indiány, zasoutěžit si v prostředí divokého západu (přitom přímo v Jablonci nad Nisou), najít si nové kamarády a užít si spoustu legrace, neváhejte se přihlásit! Těšíme se na staré známé, ale i nové tváře :-).

Koukněte na video z výročního 10. běhu Indiánů z Vítova před malou paouzou s našimi dětmi: Video 10 ročník tábora “Indiáni z Vítova”

Přihlášení možné ZDE

KDE: Naše celotýdenní zázemí budeme mít v indiánské vesnici na Dobré Vodě, vedle vyhlídky u srubu a v blízkém okolí.  Autem lze zastavit na horní stanici vleku a projít lesem cca 50m.

KDY: 24.-28.7.2023 Každý den se na děti budeme těšit od 9 – 17h. 

PRO KOHO: Program je tvořen pro děti od prvňáků 7-12 let.

CO SE BUDE DÍT: Pro přibližně 30 dětí je připraven pestrý program na celý týden. Tématické vyrábění, mnoho soutěživých her, za které budou sbírat body pro svůj kmen. Malí indiáni se vydají na dobrodružné výpravy třeba na lov bizona, vyzkouší si rytmiku a indiánské bubnování, naučí se vázat uzle, střelbu z luku, svezou se na oslíkovi a mnoho dalšího. Dokonce stihnou i nacvičit krátké divadlo pro rodiče, které předvedou v pátek po ukončení tábora, prosím počítejte tedy v pátek s nějakým časem navíc :-).

NAŠE DALŠÍ MOŽNOSTI: V táboře v tee-pee lze přespat. Malý indián ale bude potřebovat svůj doprovod. My sice v táboře přespávat budeme také, ale máme vlastní děti, které nás potřebují a již není v našich silách ohlídat i další stany. Vám ale tee-pee na přespání rádi poskytneme a my se budeme těšit na nové tváře u večerního ohně. Možnost přespání bude JEDEN PŘEDEM URČENÝ DEN na zodpovědnost zákonných zástupců, kdy dítě bude mít vlastní dozor na dobu mimo program příměstského tábora, tj. od 17:00 – 9:00 následujícího dne. Podle počasí budeme nabízet přespání se stezkou odvahy a filmem z loňského roku buď ze středy na čtvrtek, nebo ze čtvrtka na pátek.

Hned vedle tábořiště mají výběh dva oslíci, je tedy velice pravděpodobné, že se s nimi potkáme i častěji, než pouze na svezení.

V CENĚ: Každý den: oběd , 2x svačina, celý den pitný režim, pomůcky na program, odměny, zázemí indiánské vesnice a zkušení indiánští náčelníci. Přespání v táboře. (Na celodenním výletě je oběd řešen vydatnější “svačinou”).

ZA KOLIK: 3500,-/ malého indiána. Pro předškoláky a prvňáky máme podporu města Jablonce n/N. Cenu lze snížit i přiložením ruky k dílu při stavbě a bourání tábora – po dohodě předem! Nevratná záloha je 1 500,-/indiána.

PŘIHLÁŠKA: Přihlásit se můžete elektronicky ZDE. Přihláška je platná až po připsání zálohy na náš účet. Děkujeme za pochopení.

BUDEME VDĚČNÉ ZA POMOC PŘI STAVBĚ A BOURÁNÍ TÁBORA (víkendy před i víkend po akci máme pro tyto účely zarezervovaný).

Video z roku 2018 je na youtubu! – 10 ročník tábora “Indiáni z Vítova”

(Video z loňského běhu bude mít premiéru na letošním táboře v den přespvání)

FOTKY z Indiánského tábora z roku 2022 ZDE