Indiáni z Vítova – příměstský tábor

Naše vlastní děti nám dorostly (alespoň některé) do táborových let a tak po malé pauze znovu poběží příměstský tábor Indiánů z Vítova, již 11. ročník!

Kdo máte chuť zahrát si na indiány, zasoutěžit si v prostředí divokého západu (přitom přímo v Jablonci nad Nisou), najít si nové kamarády a užít si spoustu legrace, neváhejte se přihlásit, těšíme se na nové tváře :-).

KDE: Celý týden budeme v indiánské vesnici na Dobré Vodě, vedle vyhlídky u srubu. Autem lze zastavit na horní stanici vleku a projít lesem cca 50m.

KDY: 25. – 29. 7. 2022. Každý den se na děti budeme těšit od 9 – 17h. 

PRO KOHO: Program je tvořen pro děti od (předškoláků) 6 -10 let.

CO SE BUDE DÍT: Pro přibližně 30 dětí je připraveno mnoho vyrábění, 

ale i soutěživých her, za které budou sbírat body pro svůj kmen. Malí indiáni se vydají na dobrodružné výpravy třeba na lov bizona, vyzkouší si rytmiku a indiánské bubnování, střelbu z luku, svezou se na oslíkovi a mnoho dalšího. Dokonce stihnou i nacvičit krátké divadlo pro rodiče, které předvedou v pátek po ukončení tábora, prosím počítejte tedy s nějakým časem navíc :-).

NAŠE DALŠÍ MOŽNOSTI: V táboře v tee-pee lze přespat. Malý indián ale bude potřebovat svůj doprovod. My sice v táboře přespávat budeme také, ale máme vlastní děti, které nás potřebují a již není v našich silách ohlídat i další stany. Vám ale tee-pee na přespání rádi poskytneme a my se budeme těšit na nové tváře u večerního ohně. Pokud bude zájem, lze uspořádat i stezku odvahy :-). Hned vedle tábořiště mají výběh dva oslíci, je tedy velice pravděpodobné, že se s nimi potkáme i častěji, než pouze na svezení.

V CENĚ: Každý den: oběd, 2x svačina, celý den pitný režim, pomůcky na program, odměny, zázemí indiánské vesnice a zkušení indiánští náčelníci.

ZA KOLIK: 3000,-/ malého indiána

PŘIHLÁŠKA: Přihlásit se můžete elektronicky ZDE. Přihláška je platná až po připsání zálohy na náš účet. Děkujeme za pochopení.

Video z roku 2017 je na youtubu!

FOTKY od naší dvorní fotografky Kláry Mašínové najdete ZDE

Tábor byl skvělý, myslím, že povedený desátý ročník. Děkujeme