Termíny vystoupení 2022

Vystoupení v roce 2022

14.1. Klub Na Rampě – Ornament, Object (velký koncert s kraslickou metalovou kapelou)

28.-29.1. Plzeň – republikové finále Zlatá Struna
reprezentovali: Hana Antonínová, Eliška Jaroušová, Anežka Palánová
a zvláštní ocenění poroty dostaly Anežka Kočárková a Karolína Čemusová

29.3. Praha – Klub Válec – Folkový večer
kapela Grauschwanz a Alenka Schernstein Vítová

1.-3.4. hudební víkend Studia Kokos

9.4. Otevírání Jizery – Malá Skála
Studio Kokos jako doprovodný odpolední hudební program

23.4. Severočeské předkolo Porty
host Slávek Janoušek s kapelou

24.4. Severočeské předkolo Dětské Porty a FolkyTonk
host kapela Flastr

14.5. Narozkyfest – soukromá akce – Studio Kokos hodinový program

20.-22.5. Dětská Porta Kroměříž – republikové finále
1.místo ve své kategorii Karolína Čemusová
reprezentovali: Hana Antonínová, Eliška Jaroušová, Doly přes celý hory, Anežka Kočárková, Jitka Padronová, Michaela Krahulcová

28.5. Majáles Liberec – kapela Ornament

4.6. Luhy – Luční Trhy na Dobré Vodě
Studio Kokos jako doprovodný hudební program

5.6. Godyho Memorial – Liberec
Studio Kokos jako doprovodný program – Indiánské týpí a dětské aktivity

14.6. soukromá akce – dospělí žáci Studia Kokos

16.6. pivovar Volt – pianový koncert žáků našich lektorek

17.-18.6. FolkyTonk – republikové finále
Anežka Kočárková – ocenění poroty (naděje FolkyTonku) a kapela Ornament 3. místo
reprezentovala i Karolína Čemusová

24.-29.7. Indiánský tábor na Vítově

21.-26.8. Hudební tábor Studia Kokos

26.8. závěrečný koncert soustředění – Chata Kopanina

27.8. Mohelnický FolkFest
reprezentovala Karolína Čemusová

31.8. akce v Tyršových sadech, Studio Kokos jako doprovodný hudební program

9.9. Liberec – Tulifest
ocenění získala kapela Ornament

24.9. Jizerská Nota – Hejnice
1.místo Eliška Jaroušová, reprezentovala také Anežka Kočárková

14.-16.10. Hudební víkend Studia Kokos

23.10. Severočeská předkola Zlatá Struna a Brána
host Zkusmeto z Kuřimi

5.11. Klub Na Rampě – 25 let klubu
reprezentuje kapela Ornament

6.11. workshop pro lektory a hudebníky s Vítkem Rokytou

11.-13.11. Hudební víkend pro dospělé

26.11. Brno – Brána – republikové finále
1. místo a divácké hlasování – kapela Ornament
3. místo – Eliška Jaroušová
reprezentovali: Anežka Kočárková, Doly přes celý hory, Lac Noir

10.12. Mariánské náměstí v Praze 1, Vánoční trhy
Studio kokos má hodinový blok ve večerních hodinách
KTZ, Karolína Čemusová a Petra Ouhelová

17.12. Mariánské náměstí v Praze 1, Vánoční trhy
Studio kokos má hodinový blok ve večerních hodinách
Doly přes celý hory, Eliška Jaroušová a Gentle ladies

18.12. Vánoční besídka Studia Kokos – Klub Na Rampě

24.12. Vánoční setkání na Dobré Vodě – koncert některých žáků Studia Kokos

+ pravidelné zpívání české hymny před zápasem Bílých Tygrů v liberecké aréně
Tomáš Doktor, Karolína Čemusová, Inka Bauerová, Eliška Jaroušová, Adéla Bienová

+ pravidelně hostujeme v Domově důchodců v jabloneckých Pasekách
Eliška Jaroušová, Míša Kotková, Doly přes celý hory, Jitka Padronová…

+ spolupráce s libereckým Paulím Garandem – natočení dětského sboru do jeho písně

Nevypisuji sólové koncerty kapely Ornament, které by vystačili na další celou stránku.
Dále sólově vystupuje Karolína Čemusová v Liberci nebo Hradci Králové,
Jitka Padronová na vernisážích, a mnoho žáků, kteří odrostli do větších měst a vystupují sólově… (Petra Ouhelová, Vendula Salabová, Tomáš Doktor a další)