Hudební workshop pro dospělé

>>>PŘIHLÁŠENÍ MOŽNÉ ZDE<<<

Termín:

26. – 28.10. 2023

Příjezd v sobotu ráno, od 9h začíná společné rozezpívání, konec v pondělí závěrečným koncertem od 16h. Obsah kurzu bude věnován (oproti loňské akci) více individuálním lekcím a skupinovým seminářům.

Závěrem našeho programu je připravený koncert pro známé. Zazní nové, nebo alespoň nově upravené písně a určitě i jedna společná sborová píseň.

Cena víkendu je 5500,- pro všechny zájemce.
Číslo účtu: 2400531774/2010
VS: 261024
Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení účastníka

(Platební údaje budou zaslány jako odpověď na e-mail vpřihlašovacím formuláři.)

Minimální počet účastníků pro uskutečnění víkendu je 20. Pokud bude účastníků méně, nezvládneme akci uspořádat. Děkujeme za pochopení.

V ceně víkendu:

  • Ubytování v chatě s plnou penzí
  • Služby lektorů (včetně hostujících lektorů), lekce dle zaměření účastníka
  • Hra na zvukový aparát se zvukařem
  • Zpěvník k tématu
  • Soutěže a tématické hry
  • Závěrečný koncert pro… třeba vaše děti? kamarády? 🙂 (neděle odpoledne)

Pohostí nás Vila Vilekula (Janov nad Nisou 1196, vila-vilekula.cz), ve které je sauna či samooblužný bar. Celá chata bude po dobu trvání naší akce přístupná pouze pro nás.

>>PŘIHLÁŠENÍ MOŽNÉ ZDE<<<


Informace k akci:

Organizujeme prodloužený hudební víkend pro dospělé od 18 let. Od pátku do neděle budou probíhat individuální i skupinové hudební a pěvecké semináře různých druhů i náročností, na které se po příjezdu budete moci zapsat na konkrétní čas A LEKTORA SI TEDY REZERVOVAT JEN PRO SEBE.

Letošní téma je DIVOKÝ ZÁPAD. Pro Vás to znamená jediný úkol – sehnat si kostým, který dané téma vystihne :-). Nebojte se, my Vás v tom nenecháme! Pokud by někdo měl s kostýmem problém, nebojte se ozvat. Za roky fungování už vládneme docela slušnou zásobou kostýmů, rozhodně ale nezvládneme vybavit všechny.

 

Stejně jako u dětských hudebních víkendů si myslíme, že ve společnosti 25-30 účastníků mohou vzniknout zajímavé hudební projekty. Cílem našeho připraveného programu je celkové zdokonalení v hudebních oblastech, ve kterých se pohybujeme. Pro zájemce bude možnost zúčastnit se skupinových seminářů: základy rytmiky, hudební nauky, zpěvu a tvorby vokálů. Individuální lekce s lektory (budou k dispozici více, než v předchozím ročníku – děkujeme za zpětnou vazbu 😉 ) Přidanou hodnotou je dobrovolné večerní skupinové jamování (hraní). Dalšími poznatky z hudebního víkendu jsou základy technického zajištění – tedy “zvukařiny”. Po celý víkend bude k dispozici jednoduchý zvukový aparát. Zájemci mohou vyzkoušet zvukařskou práci (pokud budou chtít) a všichni účastníci budou zkoušet svá vystoupení na mikrofony.

 

Pokud třeba jen rádi zpíváte, nebojte se přihlásit, budete se věnovat zpěvu (klidně sólově, či sborově). Náročnost lekcí bude plně přizpůsobená VÁM, konkrétní výběr lektorů a hostů bude upřesněn podle přihlášených (abychom maximalizovali vaši spokojenost i podle žánru, kterému se věnujete).

 

Aby víkend proběhl, je potřeba aby se zúčastnilo minimálně 20 účastníků.

>>>PŘIHLÁŠENÍ MOŽNÉ ZDE<<<

Lektoři, keří vás hudebním víkendem provedou:

Jindra Vinkler

Od začátku roku 2012 hrál s kapelou BlueGate, odkud přišel k Monogramu. Bluegrassu se začal věnovat v roce 2008. V samých začátcích si vybral cestu těžší a to vlastní, jak tvorbou tak i přístupem, neb ho kopírování a předělávání písní trápí. Jeho paměť je na důležité věci velmi slabá a zbytečnosti skvělá (kde bydlí si pamatuje). Ocenění žádná nedostal, stačí mu, že toho zkazí co nejmíň.

Hraje na kytaru od Petra Stehna.

 

Alenka Schernstein Vítová

Vystudovala Pražskou Konzervatoř obor populární zpěv. Je kapelnice skupiny Ladybirds, kde hraje na elektroakustickou kytaru. S touto kapelou polupracuje s mnohými umělci na jejich CD nebo společných koncertech (Jaroslav Samson Lenk, Vlasta Redl, Bluesberry…). Od roku 2001 hraje s bluegrassovou kapelou BG Bazar.
Přes zimní sezonu zpívá plesy s místní kapelou Bohemia Univerzal Band či s bigbítovou kapelou Žízeň. Vystupuje v kapele Marush Ondřeje Hejmy, kde zpívá a hraje na cajon. Několikrát do roka vystupuje s programem “Od Gershwina k muzikálu”, který často slouží jako výchovný koncert pro školy.

 

Martin Neubauer

Jeho táta měl country kapelu a od mala ho vedl k hudbě. Začal hrát na kytaru, později na baskytaru a koncertoval po pražských country klubech. Na střední škole se věnoval beatboxu a rapu. V průběhu školy se jako samouk začal věnovat bicím kde vystřídal několik kapel a nakonec nyní hraje v punkrockové kapele Rozhuda. Na další nástroj, Cajon, který si zamiloval a kterému se nyní nejvíc věnuje hraje ve skupině KSP což je zábavová kapela která hraje na svatbách, narozeninách.

Krom toho je Martin náš, již po několik let osvědčený, skvělý vedoucí dětského hudebního tábora, zahrál si jednu z hlavních rolí (potápěče) v klipu o Poseidonovi, je  táborem pasovaný na odborného lektora výroby vozembouchů, dvorního šaška, nebo moderátora :-). Martin je prostě kluk do nepohody a jde do všeho, co si na něj vymyslíme (a že ho nešetříme 😀 ).

 

>>>PŘIHLÁŠENÍ MOŽNÉ ZDE<<<