Hudební víkend pro dospělé

!!!MÁME PLNO!!!! – Přihlášení na víkend je i nadále možné, ale pouze jako náhradník. V případě uvolnění kapacit, budeme náhradníky kontaktovat. Prosíme náhradníky, zatím neposílejte žádnou platbu.

INFORMACE PRO PŘIHLÁŠENÉ K PŘEČTENÍ ZDE 🙂

Přihlášení JAKO NÁHRADNÍK možné ZDE

Cena víkendu je 3000,- pro všechny zájemce. (Platební údaje budou zaslány jako odpověď na e-mail vpřihlašovacím formuláři.)

V ceně víkendu:

 • Ubytování v chatě s plnou penzí (včetně pitného režimu – myslíme nealko)
 • Služby lektorů (včetně hostujících lektorů), lekce dle zaměření účastníka
 • Hra na zvukový aparát se zvukařem
 • Zpěvník k tématu
 • Sobotní večerní koncert tématické kapely
 • Soutěže a tématické hry
 • Závěrečný koncert pro… třeba vaše děti? kamarády? 🙂 (neděle odpoledne)

Pohostí nás Potkávárna u Havrana (Karlov 360, Josefův Důl), ve které je sauna nebo hospoda, která bude po celý víkend přístupná pouze pro nás. Vyjdou nám v mnoha záležitostech vstříc.

Informace k akci:

Organizujeme prodloužený hudební víkend pro dospělé od 18 let. Od pátku do neděle budou probíhat individuální i skupinové hudební a pěvecké semináře různých druhů i náročností.

Letošní téma je MOŘEPLAVBA. Pro Vás to znamená jediný úkol – sehnat si kostým, který dané téma vystihne :-). Nebojte se, my Vás v tom nenecháme! Pokud by někdo měl s kostýmem problém, nebojte se ozvat. Za roky fungování už vládneme docela slušnou zásobou kostýmů, rozhodně ale nezvládneme vybavit všechny.

 

Stejně jako u dětských hudebních víkendů si myslíme, že ve společnosti 20-25 účastníků mohou vzniknout zajímavé hudební projekty. Cílem našeho připraveného programu je celkové zdokonalení v hudebních oblastech, ve kterých se pohybujeme. Rádi bychom se dotkli základů rytmiky, hudební nauky, zpěvu, zájemci se mohou zdokonalovat ve hře na piano, kytaru nebo ve skupinovém jamování (hraní). Dalšími poznatky z hudebního víkendu jsou základy technického zajištění – tedy “zvukařiny”. Po celý víkend bude k dispozici jednoduchý zvukový aparát. Zájemci mohou vyzkoušet zvukařskou práci (pokud budou chtít) a všichni účastníci budou zkoušet svá vystoupení na mikrofony.

 

Pokud třeba jen rádi zpíváte, nebojte se přihlásit, budete se věnovat zpěvu (klidně sólově, či sborově). Náročnost lekcí bude plně přizpůsobená VÁM, konkrétní výběr lektorů a hostů bude upřesněn podle přihlášených (abychom maximalizovali vaši spokojenost i podle žánru, kterému se věnujete).

 

Závěrem našeho programu je připravený koncert pro známé. Zazní nové, nebo alespoň nově upravené písně a určitě i jedna společná sborová píseň.

Přihlášení JAKO NÁHRADNÍK možné ZDE

!!!MÁME PLNO!!!! – Přihlášení na víkend je i nadále možné, ale pouze jako náhradník. V případě uvolnění kapacit, budeme náhradníky kontaktovat. Prosíme náhradníky, zatím neposílejte žádnou platbu.

 

Na koho se letos můžete těšit?

Věnovat se Vám budou, našich stálých lektorů, také externisti – vynikající muzikanti, kteří mají určitě co předat. Budeme vám je nejen zde postupně představovat:

 • JINDRA VINKLER – vynikající bluegrassový multiinstrumentalista a zpěvák působící v kapele Monogram.
 • MARTA KLOUČKOVÁSkvělá jazzová zpěvačka a autorka původem z Jablonce nad Nisou, která má vlastní pořad v rozhlase a autorský jazzový quintet. Dále působí třeba  ve vokálním sextetu Skety a v kapele Vojty Dyka D.Y.K.

 • LUCIE DOBROVSKÁ a STANISLAV POLÁŠEK jsou parťáci v životě i muzice, kteří žili a hráli v Austrálii, na Novém Zélandu, v Indonésii a když už jim nestačila pevná půda pod nohama, nechali se najmout na zaoceánské lodě. Lucka úspěšně prošla TV pořadem Hlas ČeskoSlovenska, Standa je vynikající basman a restaurátor baskytar.

 • ALENA SCHERNSTEIN VÍTOVÁ je kapelnice kapely Ladybirds (akustic-pop-folk) a hlava naší soukromé hudební školy Studio Kokos. Alenka vystudovala POP zpěv na Pražské konzervatoři, vystupuje i s bluegrass kapelou BG Bazar, či hostuje v rockové kapele Žízeň.