Odehrané akce

ROK 2019

11.1. Ples Liaz – v Eurocentru. celovečerní hudební produkce.

24.1. Liberec – Kino Varšava – vernisáž kalendáře Slaných žen.
(charitativní akce pro CF klub). Vystoupí Sbor studia Kokos a sólisté.

25.-26.1. Plzeň – finále Zlaté Struny
3.místo – Tomáš Doktor
2.místo v autorské soutěži – Eliška Jaroušová
ocenění za originalitu – Tomáš Hejkal
naděje struny – Eliška Jaroušová

1.-3.2. Finále FolkyTonk v Praze v Bohnicích.
Vendy Salabová – 3.misto
Ornament – 3.misto 
BlueNight – 3.misto 
Golden Creek – 2.misto a absolutní vítěz
Tom Hejky – nejzábavnější vykon
Vojta Šlajs -instrumentální vykon

1.-3.3. Workshop na cajon s Michaelem Cábou.

15.3. open mic u Grace (Liberec)
(Petra Ouhelová a Annie Škodová)

5.-7.4. Hudební víkend – NEBESKÝ

5.4. Liberec – obchůdek V Hrsti
(Petra Ouhelová a Annie Škodová)

13.4. Porta – severočeské předkolo Porty – Klub Na Rampě

14.4. Severočeské předkolo Dětské Porty – Klub Na Rampě

17.4. Velikonoční slavnosti – Jablonec nad Nisou – 12:15

4.5. Narozkyfest – soukromá akce

16.5. Praha – vernisáž – prazska Tripartit Galerie a studio Evans
(Petra Ouhelová a Annie Škodová)

18.5. – Dětská Porta – finále v Kroměříži
Eliška Jaroušová – 2.místo
Nikola Domácí – 2.místo
Tomáš Hejkal – 3.místo
Ornament a Tomáš Doktor – účast

30.5. Knihovna Jbc – vyhlašování soutěže

7.6. John Silver na Kokosu – Sbor jako hosté bigbítové kapely – Na Rampě

8.6. Trhy na Dobré Vodě – lesní školka

9.6. Godyho Memorial – organizační výpomoc – indiánské stanoviště

14.6. Interporta 2019 – Usti n/L – kapela Golden Creek

14.6. Zahradní slavnost – Vikýř
(Tomáš Doktor a Tomáš Hejkal)

15.6. Sloupský FolkyTonk – festival ve Sloupu v Čechách
(vystoupí Ornament, Tomáš Hejkal a Golden Creek)

16.6. Den otců – Tajvan (Jablonec nad Nisou)
(Anežka Palánová, Tomáš Hejkal, Kája Rudolfová a Eliška Jaroušová)

20.6. Závěrečný koncert SBORU Studia Kokos – pivovar Volt
(u jablonecké přehrady, outdoor koncert, oslava konce školního roku)

21.6. Firemní akce – Atrea Jablonec n/N

25.-31.8. Hudební tábor v Rakousech

5.9. Kroužkofest – OC Central v Jablonci n. N.

8.9. busking – v Žitavě – Tatrhy

15.9. Tatrhy v JBC u přehrady

ROK 2018

17.1. Vernisáž Slané ženy – Liberec (Vendy Salabová)
27.1. Městský ples Jablonec nad Nisou – uvítací blok Studia Kokos
27. a 28.2. vystoupení pro seniory v Jbc – Klub seniorů Opletalka, Kokonín a Boženka
16. a 17.3. Euroregion Tour Jablonec nad Nisou
19.3. Zahájení film.festivalu Jeden svět – Klub Na Rampě (Sbor Studia Kokos)

16. a 17. 3. – Euroregion Tour 2018 (Eurocentrum)

28. 3. Velikonoční trhy (Jablonec n/N) 12:15-13:15

7.4. Odemykání Jizery – Plovárna, Malá Skála

13. – 15. 4. Hudební víkend na Krásné

19.4. vernisáž Kláry Mašínové – La Kavárna 17:00 (Vendy Salabová)

21. 4. PORTA předkolo severní Čechy

22. 4. Folkový Kvítek a Dětská Porta (severočeské předkolo – Jablonec nad Nisou)

5. 5. Narozkyfest (Dobrá Voda)

12. 5. Folkový Kvítek – Konopiště (finále)

19. 5. 110 let činnosti Gym.Turnov – kapela Bluenight

30.5. Lektorský koncert Studia Kokos a  Jack Pout s kapelou (UK)

1. 6. Interporta – mezinárodní hudební festival – kapela Bluenight

8.6. Folklórní festival – Eurocentrum

10. 6. Godyho memorial – Liberec – kapela Bluenight

17. 6. Den otců – Tajvan, Jablonec nad Nisou

23. – 27. 7. indiánský příměstský tábor

28. 7. Čtyřlístek – bg festival – Ploukonice u Turnova – kapela Bluenight

26. – 31. 8. hudební soustředění Rakousy

31.8. Koncert Studia Kokos na Pantheonu (Malá Skála)

31. 8. – 2. 9. víkend pro rodiče

1.9. BlueNight na Mohelnickém Dostavníku

6.9. Kroužkofest – OC Central Jablonec

4.10. Jablonecké divadlo – Kokosbor – s Vrabčáky a Bohušem Matušem

6.10. BlueNight – Olešnický Kvítek – KD Olešnice (festival mladých muzikantů)

7.10. Předkola hudebních soutěží Brána a FolkyTonk na Rampě

5.10. AMOS – Veletrh vzdělávání – zahájení 9:00 a dalsi dva 30min bloky v prubehu dne

22.9. Podzimní slavnosti – kapela BlueNight

12.10. LADYBIRDS 20 let – kokosbor jako jeden z hostů večera

16. – 18.11. Hudební víkend na Krásné

11.11. Kytarová struna – severočeské předkolo, Klub Na Rampě

24.11. Brána – finále soutěže v Brně

2.12. 17:00 Loučná – adventní koncert (Sbor Studia Kokos + sólisté)

2.12. 13-17h Advent s Vikýřem – Eurocentrum, JBC

9.12. Mikulášská akce – Babylon – firemní akce

12. a 18.12. tři vystoupení pro seniorské kluby v Jablonci n/N

16.12. 16:00 Vánoční besídka Studia Kokos – Klub Na Rampě

21.12. 20:00 dospělácká besídka Studia Kokos, KD Kokonín

24.12. 10:00 Vánoční kaplička na Dobré Vodě

ROK 2017

l8.4. Porta (dospělácká) – na Rampě
9.4. Folkový Kvítel – předkolo – na Rampě
12.4. – Velikonoční slavnosti Jablonec
30.6. – Hodkovice – Čarodějky
6.5. Narozkyfest Dobrá Voda
13.5. Folkový Kvítek Konopiště (finále)
3.6. Liberec – den dětí
9.6. Jablonec – Folklorni festival
10.6. Dětská Porta finále – Ostrava
13.6. Jablonec – Den zdravotně postižených
18.6. Jablonec – Den otců
23.-28.7. indiánský tábor – Dobrá Voda
27.8.-1.9. hudební tábor – Rakousy
6.10. Veletrh AMOS – Jablonec n/N
29.10. Brána, FolkyTonk – předkola, Jablonec n/N
11.11. Kytarová Struna – předkolo
25.11. Brána – finále soutěže (Brno)
1.12. Lektorský koncert – Rampa, Jablonec n/N
14.12. Nymburk – host koncertu kapely Crossband
17.12. Besídka Studia Kokos
24.12. Vánoční kaplička – Dobrá Voda

ROK 2016

leden – finále Dětské Porty (Praha)
březen – EuroregionTour (Jablonec)
březen – Velikonoční slavnosti (Jablonec)
duben – hudební víkend na Krásnéduben – předkolo Folkového Kvítku (Jbc)
květen – Narozkyfest (Dobrá Voda)
květen – Folkový Kvítek (Konopiště)
červen – Den otců (Jablonec)
červen – Folklórní festival (Eurocentrum)

ROK 2015

červen – Den otců (Jablonec)
červen – Folklórní festival (Eurocentrum)
květen – Dětský den (Maršovice)
květen – Den rodiny (Jablonec)
květen – finále Folkového Kvítku (Konopiště)
květen – Vernisáž obrazů Eurocentrum
květen – Narozkyfest
duben – Velikonoční trhy (Jablonec)
březen – Klubové večery (Nymburk)
březen – Euroregion Tour (Jablonec) FOTO
leden – finále Dětské Porty (Praha)
leden – finále Kytarové Struny (Plzeň)

ROK 2014

prosinec – Vánoční Besídka na Rampě FOTO
listopad – finále soutěže Brána (Brno)
listopad – předkolo Kytarové Struny
říjen 2014 – předkolo Brány a Dětské Porty foto a fotoříjen 2014 – Kaštanohraní – Maršovice
říjen 2014 – zahájení vzdělávacího veletrhu – Ámos
září 2014 – Jablonec – Podzimní slavnosti
srpen 2014 – Bedřichovské léto, kostel
červenec 2014 – Koncert na hradě Grabštejn foto
červen 2014 – Letná – pro hluchoslepé
červen 2014 – Den otců – Jablonec n/N
květen 2014 – finále Folkový Kvítek – M. Poláková
květen 2014 – Narozkyfest
duben 2014 – Velikonoční slavnosti – Jablonec n/N
březen 2014 – hosté obl.kola Porty – Rychnov u Jbc
leden 2014 – finále soutěže Dětská Porta – Praha
leden 2014 – finále soutěže Kytarová struna – Plzeň

ROK 2013

 

prosinec 2013 – Adventní koncert v Loučné – foto
prosinec 2013 – Vánoční besídka na Rádle – foto
listopad 2013 – finále Brány v Brně
říjen 2013 – předkolo Dětské Porty a Brány – foto
září 2013 – Jizerská nota – soutěž Dětská Nota
září 2013 – Podzimní Slavnosti
březen 2013 – Předkolo Folkového Kvítku – foto
leden 2013 – Finále Dětské Porty – video

ROK 2012

prosinec 2012 – Vánoční besídka v Kokoníně – foto
říjen 2012 – Předkolo Dětské Porty a Brány
září 2012 – Podzimní slavnosti –
březen 2012 – Předkolo Folkového Kvítku
leden 2012 – Finále Dětské Porty – video

ROK 2011

Vánoční besídka v Kokoníně – video
Předkolo Brány – foto a foto
Předkolo Folkového Kvítku – foto a foto

ROK 2010

Předkolo Brány – foto
Předkolo Folkového Kvítku – foto

ROK 2008 a 2009

Předkolo Brány 2009 – foto
Předkolo Brány 2008 – foto