Hudební víkend

informace pro přihlášené ZDE

HUDEBNÍ VÍKEND JIŽ PLNĚ OBSAZEN!!!

Další přihlášení jsou náhradníci. Prosíme náhradníky, aby neplatili zálohu. V případě uvolnění místa Vás budeme s výzvou k platbě kontaktovat. Děkujeme.

Přihlášení na víkend jako NÁHRADNÍK možné ZDE!!!

Informace pro přihlášené naleznete ZDE

Cena víkendu je 2500,- pro členy Studia Kokos, z.s., 2800,- pro ostatní zájemce. (Podrobné info k akci a platební údaje budou zaslány jako odpověď na e-mail vpřihlašovacím formuláři.)

V ceně víkendu:

  • Ubytování v chatě s plnou penzí (jídlo 5x denně + pitný režim)
  • Služby lektorů, lekce dle zaměření účastníka
  • Hra na zvukový aparát se zvukařem
  • Zpěvník k tématu
  • Soutěže a hry, pomůcky, odměny
  • Závěrečný koncert pro rodiče (neděle odpoledne)

Tentokrát nás pohostí Penzion pod Vlekem

Informace k akci:

Organizujeme prodloužený hudební víkend pro mládež do 18 let. Od pátku do neděle budou probíhat individuální i skupinové semináře různých druhů i náročností.

Myslíme si, že ve společnosti 20-25 dětí mohou vzniknout zajímavé hudební projekty. Cílem našeho připraveného programu je celkové zdokonalení našich svěřenců v hudebních oblastech, ve kterých se pohybujeme. Děti se naučí základy rytmiky,

 hudební nauky, zpěvu, zájemci se mohou zdokonalovat ve hře na piano, kytaru nebo flétny atd.. Dalšími poznatky z hudebního víkendu jsou základy technického zajištění – tedy “zvukařiny”. Po celý víkend bude k dispozici jednoduchý zvukový aparát. Zájemci mohou vyzkoušet zvukařskou práci a všichni účastníci budou zkoušet svá vystoupení na mikrofony. Závěrem našeho programu je připravený koncert pro rodiče a známé. Zazní nové, nebo alespoň nově upravené písně a určitě i jedna společná sborová píseň.

 

Přihlášení na víkend jako NÁHRADNÍK možné ZDE!!!

Informace pro přihlášené naleznete ZDE